Televizyon Programları

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Dr. Ahmet Özen, fitoterapi, hacamat, akupunktur, ozon tedavi gibi uzman olduğu alanlarda ulusal kanallarda önemli programlara konuk olmaktadır.

Diyabet, damar tıkanıklığı, kısırlık, kanser, KOAH gibi birçok hastalığın tamamlayıcı tıp yöntemleri ile nasıl tedavi edilebileceği ve bu alandaki en yeni tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirici programlar yapmaktadır.

Uzm. Dr. Ahmet Özen, Merhaba Hayat programında akupunktur ile ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Uzm. Dr. Ahmet Özen Kanal D’de Konuştukça programının konuğuydu. Fitoterapi, ozon tedavisi, akupunktur gibi tamamlayıcı tedavi yöntemleri hakkında soruları cevapladı.

Uzman Dr. Ahmet Özen Beyaz Tv ‘de Nasibe Erdoğmuş’un konuğuydu. Geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri hakkında önemli konulara deyindi.

Uzm. Dr. Ahmet Özen Çağla İle Yeni Bir Gün programında diyabetten korunma yollarını ve bitkisel tedavinin hangi alanlarda etkili olduğunu anlatıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Özen Konuştukça programının konuğuydu. Akupunktur ve hacamat tedavi yöntemlerinin sağladığı faydaları açıkladı.

Uzm. Dr. Ahmet Özen Kanal D’de Konuştukça programının konuğuydu. Ozon Tedavisi Nedir? Uygulama Yöntemleri Nelerdir? gibi soruları cevapladı.

Uzm. Dr. Ahmet Özen, Sabahın Sultanı Seda Sayan programında ozon tedavisi hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Uzm. Dr. Ahmet Özen Sabahın Sultanı Seda Sayan programında fitoterapi hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladı.

Uzm Dr. Ahmet Özen Sabahın Sultanı Seda Sayan Programının Konuğuydu. Tamamlayıcı Tıpta Kanser ve KOAH tedavileri hakkında bilgiler sundu.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Hekimi Uzm. Dr. Ahmet Özen Şeker Hastalığında Tamamlayıcı Tıp Yöntemleri Hakkında Bilgi Veriyor.

Uzm. Dr. Ahmet Özen, Çağla ile Yeni Bir Gün programında kalp damar tıkanıklıklarının tedavisinde bitkisel tedavinin ne gibi etkilerinin oluğunu anlatıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Özen tarçının hangi alanlarda kullanıldığını ve bitkisel tedavide en çok kullanılan tıbbi bitkilerin hangileri olduğunu açıklıyor.