Hastalarımız Anlatıyor

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Dr. Ahmet Özen’den tedavi almış veya tedavisi devam eden hastalarımız, yaşadıkları süreci ve kendilerinde görmüş oldukları süreci aktarıyor.

Dr. Ahmet Özen‘in diyabet, kalp damar tıkanıklığı, KOAH, Gut hastalığı, kısırlık, kanser, kadın hastalıkları gibi birçok kronik hastalığın tedavisinde hastalarını geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemleri ile tedavi etmektedir.

Bitkisel tedavi, ozon, hacamat, akupunktur gibi tamamlayıcı tıp yöntemleri hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdaki numaralardan Dr. Ahmet Özen’e ulaşabilirsiniz.

Gut hastası Mehmet Bey, hastalığı sürecinde yaşadığı zorlukları ve akupunktur tedavisi aldıktan sonra yaşadığı gelişmeleri aktarıyor.

9 yıldır diyabet hastası olan Mustafa Bey, Dr. Ahmet Özen’den aldığı tedavinin etkilerini, tedavi öncesi ve sonrası durumunu aktarıyor.

Hormonal düzensizliklere bağlı birçok sağlık problemini aynı anda yaşayan Meltem Hanım Uzm. Dr. Ahmet Özen’den aldığı tedavini etkilerini aktarıyor.

Diyabet hastası Ferhat Bey, Dr. Ahmet Özen’den aldığı tedaviyi, tedavi almadan önceki ve sonraki halini aktarıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Özen’in hastalarından Mehmet Bey, diyabet hastalığı için aldığı tedavinin etkilerini aktarıyor.

Uzm. Dr. Ahmet Özen’in hastalarından Sema Hanım Kronik Granulomatoz Mastit hastalığıyla nasıl mücadele ettiğini ve Dr. Ahmet Özen’den nasıl destek aldığını aktarıyor.